KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15074430
nr 1507 4430
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad, daterad 1918, upplaga 100. Bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Utrop:
500 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:41:16
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg
nr 1507 4430
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 5 december 2022 |
Olle Hjortzberg